Cukiernia czynna w piątki w godz. 15-17, w soboty i niedziele w godz. 11-17. Można zamówić i odebrać wypieki w innym czasie, po ustaleniu tel. lub mailowym.
strona głównaHOME KATALOG ZAMÓWIENIA OPINIE KONTAKT

Cukiernia Yogi

TYLKO Z NATURALNYCH PRODUKTÓW

TORT STATEK

Tort Statek na życzenie klienta może być wykonany z bitej śmietany lub przełożony i udekorowany kremem russel.

OPIS TORTU Z BITEJ ŚMIETANY:
Tort z bitej śmietany. W środku tortu zatopione mogą zostać maliny, poziomki, jeżyny, jagody, truskawki - mogą to być prawie wszystkie owoce, wg życzenia zamawiającego.

PRZEZNACZENIE:
Każdy z tortów z bitej śmietany można na Państwa życzenie dowolnie przystroić i opisać. To sprawia, że nadają się one na każdą elegancką okazję - jako tort weselny, urodzinowy, rocznicowy, czy jako wielka niespodzianka na dziecięce przyjęcie.

Tort Tort

OPIS TORTU Z KREMEM RUSSEL:
Biszkoptowy tort w przełożony jest i udekorowany kremem russel o smaku waniliowo-rumowym i czekoladowym. Do dekoracji użyty został też krem o smaku wiśniowym i czekoladowym.

Torty z takim kremem mogą mieć różne smaki i kształty, np. serduszka, motylka, autka, statku, zamku, choinki lub różnych figur geometrycznych (prostokąt, koło. owal, kwadrat). Torty takie mogą być również dwupiętrowe.

PRZEZNACZENIE:
Tort doskonały na dziecięce przyjęcie. Można go na życzenie dowolnie przystroić i opisać. To sprawia, że nadaje się szczególnie jako tort dziecięcy.

tort tort tort