Cukiernia czynna w piątki w godz. 15-17, w soboty i niedziele w godz. 11-17. Można zamówić i odebrać wypieki w innym czasie, po ustaleniu tel. lub mailowym.
strona głównaHOME KATALOG ZAMÓWIENIA OPINIE KONTAKT

Cukiernia Yogi

TYLKO Z NATURALNYCH PRODUKTÓWLinki

Ciasta i torty to ulubione słodkości podopiecznych fundacji Promyk. Z pewnością nie zabraknie tych specjałów na obozie pod namiotami w leśnych ostępach. Proponowany przez nich rycerski fabularny obóz fantasy z pewnością przyniesie wiele radości i niezapomnianych wrażeń dzieciom i młodzieży szkolnej. Bogaty program obozu i kreatywność kadry pedagogicznej sprawi, że ten okres wakacyjny będzie mile wspominany nie tylko przez uczestników, ale także przez rodziców i opiekunów prawnych. Na obozie tym będą też warsztaty pieczenia ciast i tortów, które mają za zadanie zaszczepić kulinarne upodobania nastolatków.

W naszej prywatnej agencji Arcadia mieszczącej się we Wrocławiu, znajdziesz wykwalifikowanych detektywów, którzy pomogą ci uporać się nawet z najtrudniejszym problemem. Uwielbiają smaczne torty i ciasta, ale najważniejsze, że nie boją się długich i skomplikowanych spraw; jest to wręcz okazja dla nich do nabycia nowych, cennych umiejętności. Przychodząc do tych detektywów, możesz liczyć na profesjonalną pomoc obejmującą między innymi odzyskanie wierzytelności od dłużnika, wsparcie w przypadku uchylania się partnera od obowiązku alimentacyjnego, czy weryfikowanie kwalifikacji podanych przez opiekunkę do dziecka.

Ciekawym zamówieniem był tort z okazji rocznicy powstania firmy Envicare https://www.envicare.pl/kontakt.php wykonującej usługi geologiczne na terenie Sobótki i okolic.Co taki tort poza logo firmy powinien przedstawiać? Z pewnością podstawowe atrybuty każdego geologa, czyli młotek, kompas i niewielką lupę. Bez problemu udało się wykonać te gadżety i umieścić na tak dużym torcie. Po minach właściciela firmy i zaproszonych gości widać było ekscytację, zachwyt nad pomysłowością i jakością wykonania. Zostaliśmy zapewnieni, że nie jest to ostatni raz, kiedy ta firma geologiczna zamówiła u nas torty lub w przyszłości inne ciasta lub ciasteczka.

Idąc z duchem czasu łączymy siły i nasze torty oraz ciasta można zamówić razem z cateringiem, których oferta prezentowana jest na stronie Heavenhome https://heavenhome.pl/catering-na-imprezy-wroclaw/. Nasze wyroby cukiernicze oraz ich wykwintne potrawy kulinarne sprawią, że uroczystość rodzinna lub impreza firmowa będzie idealna dla osób ceniących jedzenie i desery na najwyższym poziomie. Wykwintny smak, świeże i zdrowe składniki, estetyka wykoniania, dbałość o szczegóły to główne cechy wychodzących z pod ręki cukiernika i kucharza wyrobów oferowanych przez Cukiernię Yogi i Heavenhome. Jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy oferują ciasta i jedzenie na najwyższym, dla większości nieosiągalnym poziemie.

Nasza cukiernia cieszy się coraz większą renomą i jest znana w coraz większej części Wrocławia. Zamówienia tortów i ciast płyną szerokim łukiem na takie uroczystości, jak wesela np.http://www.restauracjarodzinna.pl/sala-weselna-wroclaw.html, chrzciny i przyjęcia z okazji pierwszej komunii świętej. Firmy i zakłady pracy także o nas nie zapominają i zamawiają czasem ogromne torty na imprezy okolicznościowe lub integracyjne. To dla nas wielka radość, że nasze wypieki cukiernicze docierają do dużej ilości ludzi i jest to dla nas jeszcze większa motywacja, aby się rozwijać i poszerzać asortyment o nowe smaki ciast i tortów. Zamówienia nasze wyroby cukiernicze można składać telefonicznie, poprzez e-mail lub osobiście w zakładzie w Wilkszynie.

Ciekawym z zamówieniem z jakim spotkała się ostatnio nasza cukiernia był tort w kształcie bramy wjazdowej i balustrady. Jak można się domyślić osobą zlecającą były pracownik firmy z branży metaloplastyki https://www.wiech-spaw.pl/. Inne wytyczne, O jakie prosił zleceniodawca był czarny kolor tego tortu oraz wizerunek spawacza pracującego przy ogrodzeniu. Nie było to trudne do wykonania, więc szybko uporaliśmy się z wykonaniem tego tortu i dostarczeniem go pod wskazany adres. Gdy szef firmy ujrzał nasz wyrób, to zachwyt i zadowolenie było wyraźne w jego oczach. Z pewnością nie jest to nasze ostatnie zadanie jakie w branży metaloplastyki nam się trafiło.

Lemach jest to firma  z Wrocławia, która zajmuje się produkcją i dystrybucją szeroko rozumianych upominków reklamowych http://lemach.pl/upominki-reklamowe.php. Najczęściej są to breloki, otwieracze, parasolki i kubki z logiem firmy. Poza gadżetami Lemach zajmuje się także  firmową poligrafia, w skład której wchodzi papier firmowy, pudełka na wizytówki, koperty firmowe i wiele, wiele innych przedmiotów,  bez których żadna ta nowoczesna firma nie może w pełni funkcjonować. Od niedawna w ofercie znaleźć można także opakowania kartonowe w rozmiarach od najmniejszych, do naprawdę wielkich gabarytów.

Wycieczki krajowe i zagraniczne są głównymi ofertami biur podróży dla osób w każdym wieku i z każdą zasobnością portfela. Dzięki otwartości granic możemy zwiedzać świat bez żadnych przeszkód i za naprawdę niewielkie pieniądze. Biuro podróży z Wrocławia Arko-Travel http://www.arko-travel.pl/ specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów dla szkół, zakładów pracy i seniorów. Głównymi kierunkami są Polska, Węgry i Włochy. Znajomość rynku turystycznego i długoletnie doświadczenie sprawia, że nikt z tych wycieczek nie wraca niezadowolony. Wręcz przeciwnie - znaczna ilość osób planuje następny wyjazd w pierwszym możliwym terminie.

Noclegi oferowane przez dom letniskowy "Gruszeczka" charakteryzują się niską ceną i dużym komfortem kwatery http://domgruszeczka.pl/. Na terenie posesji znajduje się pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej, duży gril i kilkunastometrowy rozkładany basen. W domu jest mała siłownia i Pool bilard, a po całym dniu można odpocząć przy kominku. Urlop spędzany w Parku Krajobrazowym "Dolina Baryczy" jest mocno związany z wycieczkami rowerowymi i uczestnictwem w spływach kajakowych, na których przewodnik omawia nam ciekawe rośliny i zwierzęta, jakie mam okazję zobaczyć na żywo.

Prywatne biuro detektywistyczne z Wrocławia oferuje swoje usługi na całym Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Podejmujemy się takich zleceń jak śledzenie niewiernego partnera, udokumentowanie zdrady, sprawdzanie przeszłości przyszłego lub obecnego współpracownika, a także obserwację mienia i odzyskiwanie trudnych długów.

Sanitas to firma z Wrocławia wykonująca zabiegi rehabilitacyjne w domu pacjenta. Wykwalifikowani fizjoterapeuci służą pomocą dieciom, osobom dorosłym i osobom w podeszłym wieku. Specjalne zabiegi, ćwiczenia i masaże mamy także dla kobiet w ciąży i po porodzie. Nasi pracownicy stosują najnowocześniejsze metody fizjoterapeutyczne, czego przykładem mogą być zabiegi PNF i kinesiology taping (plastrowanie). http://sanitas.wroclaw.pl/